Pikante: Modelja jep intervistë lakuriq në ekranin shqiptar, bashkë me të dashurën dhe burrin (Foto +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 20-08-2017 Pikante: Modelja jep intervistë lakuriq në ekranin shqiptar, bashkë me të dashurën dhe burrin (Foto +16)

Intervistë të tillë vetëm modelja shqiptare, Egla Harxhi mund të jepte. Së bashku me burrin dhe të dashurën Alesian, Egla ka dhënë një intervistë për ABC Neës nga bregdeti.

Në foton e publikuar nga Blitz, Egla dhe Alesia shihen topless dhe vajzat janë parë shumë të lirshme gjatë intervistës.

Siç ka deklaruar Egla pak kohë më parë, nuditeti është gjëja më e zakonshme në marrëdhënien e tyre treshe, madje dhe në shtëpi ata lëvizin lakuriq.

tryu4r5ty5y345yy.jpg

tyu46urthu56y5y.jpg

drt3et3ty345ttrnh.jpg

thy5yewrt34t.jpg

sdwert4t3w4t4t.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096180438995361
array(1) { ["section"]=> string(105) "pikante-modelja-jep-interviste-lakuriq-ne-ekranin-shqiptar-bashke-me-te-dashuren-dhe-burrin-foto-16-89649" }