Pikturoi nudo Donald Trumpin, sulmohet brutalisht artistja

Publikuar tek: bota, më 15:33 03-05-2016 Pikturoi nudo Donald Trumpin, sulmohet brutalisht artistja

Artistja që pikturoi nudo kandidatin republikan Donald Trump, është sulmuar në hyrje të shtëpisë së saj nga persona të paidentifikuar të cilët e kanë dhunuar brutalisht.

Illma Gore me origjinë nga Australia, piktura e së cilës u shpërnda mijëra herë në rrjetet sociale, pretendon se është dhunuar me grushta nga mbështetës të Donald Trump. Piktura e paraqiste milionerin të zhveshur totalisht dhe me penis mikroskolik.

Megjithëse piktura u fshi nga Facebook, ajo u ekspozua në një Galeri të Londrës ku edhe do të shitet për 1.87 milionë dollarë.

33C734E600000578-3570905-image-a-26_1462269367397.jpg

33C734C900000578-3570905-image-a-27_1462269371090.jpg

33C73A8B00000578-3570905-image-a-28_1462269378084.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 12 vende të habitshme, ngjyra të krijuara nga Natyra
Lajm i keq për duhanpirësit, së shpejti një paketë do kushtojë plot 45 mijë lekë »
Article Logic
Execution time: 0.0099000930786133
array(1) { ["section"]=> string(63) "pikturoi-nudo-donald-trumpin-sulmohet-brutalisht-artistja-39369" }