Piloti pëson atak kardiak sapo nis avionin, pasagjeri dhe stafi shmangin tragjedinë

Publikuar tek: bota, më 08:28 04-12-2016 Piloti pëson atak kardiak sapo nis avionin, pasagjeri dhe stafi shmangin tragjedinë

Një tragjedi e madhe është shmangur në Amsterdam ku piloti I një avionic I cili sapo po nisej për fluturim ka pësuar atak kardiak.

Mësohet se piloti fillimisht nuk është ndierë mirë. Menjëherë kanë ndërhyrë një pasagjer I cili kishte njohuri në drejtimin e avionëve si dhe stafi.

Mënjëherë piloti është zbritur nga avionic dhe është nisur në spital.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031045913696289
array(1) { ["section"]=> string(88) "piloti-peson-atak-kardiak-sapo-nis-avionin-pasagjeri-dhe-stafi-shmangin-tragjedine-61520" }