Pique bën një tjetër “gol”, Shakira sjell në jetë djalin e dytë

Publikuar tek: sport, më 13:13 30-01-2015 Pique bën një tjetër “gol”, Shakira sjell në jetë djalin e dytë

Futbollisti i kombëtares spanjolle Gerard Pique dhe këngëtarja e njohur kolumbiane Shakira, bëhen prindër për herë të dytë. Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique dhe këngëtarja e spikatur nga Amerika Latine, Shakira kanë festuar ardhjen në jetë të djalit të tyre të dytë.

Përveç fitores ndaj Atletico Madridit në mesjavë në kuadër të Kupes se Mbretit, mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka pasur festë të dyfishtë. Ai është bërë baba për herë të dytë.

Këngëtarja e njohur kolumbiane, Shakira, ka lindur djalë, dhe ende pse nuk dihet emri i tij, ka nsiur të grumbullojë fansat e parë dhe të marrë statusin VIP.. Çifti i famshëm ka edhe një djalë tjeter, Milani, i cili ka lindur para dy viteve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037466049194336
array(1) { ["section"]=> string(65) "pique-ben-nje-tjeter-gol-shakira-sjell-ne-jete-djalin-e-dyte-1924" }