'Pirdhuni!' Shpërthen Albana Osmani: Për të gjithë ju...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 22-05-2019 'Pirdhuni!' Shpërthen Albana Osmani: Për të gjithë ju...

Prej kohësh moderatorja Albana Osmani i është përkushtuar fondacionit 'Ti je një luledielli'.

Mirëpo, duket se pavarësisht punës së saj, Albana ka hasur edhe kritika por edhe pengesa. Lidhur me këtë moderatorja ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale.

"Për monstrat atje jashtë që kontrollojnë në heshtje profilin tim publik, duke pritur të urrejnë, shkatërrojnë dhe të hapin profile fallso, duke thënë se s'ja vlej, se jam thjeshtë një vajzë televizioni, duke i shkruar mesazhe të gjithë atyre që blejnë një bluzë të thjeshtë 'Ti je një luledielli, për bamirësi të mos mbështesin fondacionin. Kam një mesazh të thjeshtë për ju: Pirdhuni!', ka shkruar Albana e irrituar.

-640-0-5ce520e4d5f04.jpeg

-640-0-5ce520e08bf22.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011576890945435
array(1) { ["section"]=> string(56) "pirdhuni-shperthen-albana-osmani-per-te-gjithe-ju-165267" }