Pirro Kapurani e pi gotën me fund

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:23 25-02-2015 Pirro Kapurani e pi gotën me fund

Epo do ta pijë robi një gotë, madje siç e do zakoni, në këmbë e me fund. Me duart e kryqëzuara. Zakon që nga zonat jashtë Tiranës nuk harron. Kjo është një foto e deputetit të LSI-së Pirro Kapurani, i cili duket se i ka qejf tavolinat. Madje, njerëzit që dalin me të, e nxjerrin foton edhe për sfidë. Në fund të fundit, edhe deputetët pinë ndonjëherë me fund. Në të mirë dhe për përkujdesje të elektoratit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096640586853027
array(1) { ["section"]=> string(38) "pirro-kapurani-e-pi-goten-me-fund-4363" }