Piu hashash në mes të plazhit, ish-banorja e Big Brother nuk përmbahet më! Tymos sërish publikisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 21-08-2019 Piu hashash në mes të plazhit, ish-banorja e Big Brother nuk përmbahet më! Tymos sërish publikisht Françeska Jaçe duke konsumuar serish hashash ne ambient publik

Ish-banorja e Big Brother Franceska Jace dy ditë më parë u fotografua në jug të vendit teksa pinte hashash në mes të plazhit.

Françeska qeshte dhe argëtohej nën efektin e hashashit teksa pushuesit, mes të cilëve gra shtatzëna dhe fëmijë, ankoheshin për erën e keqe që kutërboi gjithë plazhin.

Fotot u publikuan nga newsbomb.al por kjo mesa duket nuk e ka shqetësuar Françeskën.

Ajo këtë herë ka fotografuar vetë veten duke pirë hashash dhe fotot i ka ndarë në instagram bashkë me një mesazh për Anila Bashën, drejtuesen e newsbomb.

“Heren tjetër të ftoj dhe ty se të shoh shumë të stresuar” shkruan ish-banorja e Big-ut e cila mesa duket ende nuk e ka kuptuar se problemi nuk është as web-i e as gazetarët që punojnë për të por sjellja e saj prej adoleshenteje të llastuar. Nëse Françeska nuk e ka problem të pijë hashash, së paku duhet të respektojë të tjerët që kanë shkuar për të pushuar në plazh e jo për të thithur pasivisht pisllëqet e saj.

LEXO EDHE: DEGJENERON FRANÇESKA JAÇE, TYMOS HASHASH NË MES TË PUSHUESVE DHE FËMIJËVE (FOTO EKSKLUZIVE)dfssdf.jpgScreenshot_3.jpgScreenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02876091003418
array(1) { ["section"]=> string(103) "piu-hashash-ne-mes-te-plazhit-ish-banorja-e-big-brother-nuk-permbahet-me-tymos-serish-publikisht-175964" }