Piu vodka dhe vendosi të ngjitet mbi kalë, ajo çfarë i ndodh ishte e papritur

Publikuar tek: bota, më 19:23 23-10-2017 Piu vodka dhe vendosi të ngjitet mbi kalë, ajo çfarë i ndodh ishte e papritur

Pasi ka pirë vodka dhe ka qenë në humor tepër të mirë, vendosi të ngjtitet mbi kalë, duke bërë si kalorës.

Bëhet fjalë për Jonny McVean i cili gjatë një vizite në Carlisle të mërkurën, së bashku me të dashurën pasi ka vënë re një kalë, fillimisht ka vendosur të fitojë besimin e tij por mesa duket gjërat nuk i rezultuan siç i planifikoi.

Ka fituar besimin e kalit por në momentin që ka hypur siper tij e ka flakur tutje. E dashura e tij tha kështu: "Ai është pak i shakaxhi. Padyshim që e pëlqen veten si kalorës i ardhshëm, por nuk është”. Sakaq e dashura në të qeshura se me atë çka ka pare tha se kuajt e shihnin sikur donin thjesht t’i thoshin "idiot".

gdsgsdg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëllohet me thikë në fyt gazetarja e njohur ruse
Përplasi për vdekje 5 persona, vajza e oligarkut mund t’i shpëtojë burgut »
Article Logic
Execution time: 0.01109504699707
array(1) { ["section"]=> string(82) "piu-vodka-dhe-vendosi-te-ngjitet-mbi-kale-ajo-cfare-i-ndodh-ishte-e-papritur-96932" }