Pjerin Ndreu humb njeriun e shtrenjtë nga COVID: Gjithë jetën më ka impresionuar me burrërinë dhe dashamirësinë, jam i pikëlluar pafund për ikjen tënde

Publikuar tek: aktualitet, më 18:05 04-12-2020 Pjerin Ndreu humb njeriun e shtrenjtë nga COVID: Gjithë jetën më ka impresionuar me burrërinë dhe dashamirësinë, jam i pikëlluar pafund për ikjen tënde Kusheriri i Pjerin Ndreut qe u nda nga jeta dhe Pjerin Ndreu

Ditë zie kjo e sotmja për kryebashkiakun e Lezhës Pjerin Ndreu, pasi kushëriri i tij Mark Gjoka është ndarë nga jeta për shkak të koronavirusit.

Ndreu shprehet se kushëriri i tij gjithë jetën e ka impresionuar me burrërinë, besnikërinë, përkushtimin dhe dashamirësinë e tij, ndërsa shprehet se ishte një urrë i rrallë që mishëronte më të mirën e shtëpisë së “Jakajve”.

“Te qofte dheu i lehte Mark Gjoka ! Kusheriri im qe me ka impresionu gjithe jeten me burrnine, besnikerine, perkushtinin, dashamiresine dhe gjithcka pashe te ti ! Burre i rralle qe misheronte me te miren e  shtepise  se madhe te “Jakajve” !  Modeli i burrit qe eshte veshtire ti ngjash ! Jam i pikelluar pafund per ikjen tende,  pas luftes se gjate me mortajen Covid ! Do na mungosh, por prehu i qete se na ke  lene  vlera burri qe sna le te harrojme”, shkruan Pjerin Ndreu.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë në Vlorë-Novoselë, plagoset drejtuesi i mjetit
»
Article Logic
Execution time: 0.011586904525757
array(1) { ["section"]=> string(156) "pjerin-ndreu-humb-njeriun-e-shtrenjte-nga-covid-gjithe-jeten-me-ka-impresionuar-me-burrerine-dhe-dashamiresine-jam-i-pikelluar-pafund-per-ikjen-tende-230194" }