Pjerin Ndreu notalgji për kohën kur ishte pjesë e Policisë së Shtetit, sot deputet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:53 11-08-2015 Pjerin Ndreu notalgji për kohën kur ishte pjesë e Policisë së Shtetit, sot deputet Pjerin ndreu ne kohen kur ishte pjese e Policise se Shtetit

Ky është Pjerin Ndreu, në kohën kur gjendej në drejtimin e Policisë së Tiranës.

Sot si deputet në Kuvendin e Shqipërisë, Ndreu ka nostalgji për kohën kur ishte kryekomisar. “Nostalgji...” shkruan deputeti, asokohe komisar, duke ndarë këtë foto realizuar në zyrën e tij.

Ndonjëherë fotot arkiv ia dalin vërtet të na risjellin në vëmendje ngjarje të rëndësishme të jetës sonë dhe të na kujtojnë se nga erdhëm përpara se të bëheshim ata që jemi sot,... 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052701950073242
array(1) { ["section"]=> string(87) "pjerin-ndreu-notalgji-per-kohen-kur-ishte-pjese-e-policise-se-shtetit-sot-deputet-18198" }