Pjerin Ndreu s' përmbahet për Bashën: Viagrohet me himnin

Publikuar tek: politike, më 22:28 25-05-2019 Pjerin Ndreu s' përmbahet për Bashën: Viagrohet me himnin

Kandidiati i PS për Lezhën Pjerin Ndreu, nuk është përmbajtur me fjalonin pas mbylljes së protestës së opozitës.

Nëpërmjet një statusi në profilin e tij, Ndreu s' përmbahet për Bashën kur thotë se nga fundi i protestës shkon në seli dhe viagrohet me himnin kombëtar.

'Ky tipi sa here ben be se do rrezoje Ramen, vjen e viagrohet nga fundi me himnin e ca fjale percart duke lene me gisht ne goje militantet qe rropaten me kot gjithe shprese se ndoshta e mban fjalen dhe e rrezon qeverine ! Ju pata thene mos u lodhni kot se si do vini do ktheheni', shkruan Pjerin Ndreu.

Vlen për tu theksuar se shpesh socialistët akuzojnë demokratët për fjalorin e përdorur në deklarata publike, ndërsa tashmë është vetë socialisti Ndreu ai që nuk përmbahet për kryedemokratin Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047909021377563
array(1) { ["section"]=> string(62) "pjerin-ndreu-s-permbahet-per-bashen-viagrohet-me-himnin-165710" }