Pjesa luksoze dhe mijëra dollarëshe e kongresit të PS

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 20-03-2016 Pjesa luksoze dhe mijëra dollarëshe e kongresit të PS

Kongresi i PS zhvilloi ditën e djeshme punimet e tij dhe mediat kanë qenë kryesisht të fokusuara në fjalimet e zhvilluara brenda sallës së ‘Pallatit të Kongreseve’ në kryeqytet. Megjithatë, jashtë godinës ndodhej pjesa luksoze dhe mijëra dollarëshe e anëtarëve të partisë më të madhe në vend.

Në bulevardin kryesor, përballë godinës ku zhvillonte punimet kongresi, përveç automjeteve të gardës dhe policisë, ishin rreshtuar gjithashtu automjetet e zyrtarëve më të lartë të PS-së.

Fjalët janë të tepërta. Ashtu siç shihet edhe nga foto, makinat janë nga më luksozet, çmimet e të cilave në shumë raste e kalojnë shifrën e 100 mijë dollarëve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012796878814697
array(1) { ["section"]=> string(59) "pjesa-luksoze-dhe-mijera-dollareshe-e-kongresit-te-ps-35547" }