Pjesë e skandalit të prostitucionit, modelja seksi bëhet pishman për operacionet: Do gjej një mjek të mirë dhe do shfryj gjoksin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:08 25-02-2020 Pjesë e skandalit të prostitucionit, modelja seksi bëhet pishman për operacionet: Do gjej një mjek të mirë dhe do shfryj gjoksin Aliko

Operacionet plastike janë tashmë një trend dhe mjaft të përhapura në mesin e vipave të famshëm shqiptarë.

Modelja Iva Aliko e dyshuar si e përfshirë në skandalin e prostitucionit, ku bën pjesë moderatori, Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’, ka deklaruar se është penduar në lidhje me operacionet plastike që ka bërë.

Ajo shprehet se është penduar që i ka bërë operacionet plastike dhe se sapo të gjejë një mjek të mirë do të shfryjë gjoksin.

“Unë në kohën që kam kryer ndërhyrjet estetike ato kanë qenë trend. Jam e penduar që i kam bërë, ende po e vuaj këtë gabim. Sapo të gjej momentin dhe të gjej një mjek të mirë do t’i shfryj”, u shpreh modelja në studion e emisionit “Shqipëria Live”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00701904296875
array(1) { ["section"]=> string(133) "pjese-e-skandalit-te-prostitucionit-modelja-seksi-behet-pishman-per-operacionet-do-gjej-nje-mjek-te-mire-dhe-do-shfryj-gjoksin-196417" }