Plagos gjurin Luiza Gega para Lojrave Olimpike, e trishtuar: Pikërisht tani duhet të ndodhte (FOTO E DËMTIMIT)

Publikuar tek: sport, më 11:25 29-07-2016 Plagos gjurin Luiza Gega para Lojrave Olimpike, e trishtuar: Pikërisht tani duhet të ndodhte (FOTO E DËMTIMIT)

Plagos gjurin nënkampionia e Europës Luiza Gega para Lojrave Olimpike.  E trishtuar, ajo ka komentuar mbi këtë dëmtim që nga fotoja nuk duket edhe aq serioz.

‘’Pikërisht tani duhet të ndodhte’’, thotë e trishtuar Gega.

Ajo është dëmtuar në gju gjatë stërvitjes ditën e djeshme, teksa ishte duke u stërvitur në qytetin e Korçës dhe ka rrëshkitur si pasojë e asfaltit të lagur nga rreshjet e shiut.

"Jam gërvishtur dhe kam dhimbje, por nuk ka gjë serioze për t'u shqetësuar", ka thënë Gega për "Panorama Sport", duke qetësuar dyshimet se atletja mund ta humbë pjesëmarrjen në Lojërat Olimpike vetëm disa ditë para fillimit të garës.

luizagjuriok.gif

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031907081604004
array(1) { ["section"]=> string(112) "plagos-gjurin-luiza-gega-para-lojrave-olimpike-e-trishtuar-pikerisht-tani-duhet-te-ndodhte-foto-e-demtimit-48091" }