Plagos kryeplakun dhe arratiset në kodra, pamje nga arrestimi i Fatmir Cenajt (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 03-04-2018 Plagos kryeplakun dhe arratiset në kodra, pamje nga arrestimi i Fatmir Cenajt (VIDEO) Foto nga arrestimi i Fatmir Cenaj

Fatmir Cenaj qëlloi me armë ish-kryetarin e fshatit Rehovë në Skrapar, pas një konflikti për çështje pronash.

Policia bëri të mundur arrestimin e 58-vjeçarit i cili tentoi të arratisej. I plagosuri ndodhet në spitalin e Traumës dhe ende nuk ka informacione për gjendjen e tij shëndetësore. 

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua dhe arma tip automatik model 56.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 12 vite burg për një vrasje që nuk e ka bërë, kush është shqiptari që u lirua në SHBA (VIDEO)
Kërkoi të rikthehej i qetë në detyrë, Apeli merr vendimin për Fran Frrokajn »
Article Logic
Execution time: 0.011052131652832
array(1) { ["section"]=> string(89) "plagos-kryeplakun-dhe-arratiset-ne-kodra-pamje-nga-arrestimi-i-fatmir-cenajt-video-115525" }