Plagosen me armë zjarri 3 persona në Kamëz

Publikuar tek: aktualitet, më 14:30 05-01-2018 Plagosen me armë zjarri 3 persona në Kamëz ilustruese

3 persona kanë mbetur të plagosur pasi janë qëlluar me armë zjarri në Kamëz.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Zydi Herri” pranë urës së Institutit Bujqësor. Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit, ndërsa ende nuk bëhen të ditur emrat e të lënduarve, apo rrethanat e ngjarjes. 

Mësohet se njëri prej të plagosurve është në rrezik për jetën, ndërsa dy të tjerët janë me lehtë. Sipas report tv njëri prej të plagosurve është identifikuar me emrin Korab Peposhi 40 vjeç nga Kukësi. 

Forca të shumta policore kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet për identifikimin e autorëve dhe kapjen e tyre. 

Lajmi në përditësim...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja e Eduard Kaprit, KQZ vendos! Biba: E kthyem në gallatë!
“Digjen” Rakipi e Rehovica, KQZ u heq mandatet 2 deputetëve »
Article Logic
Execution time: 0.0089700222015381
array(1) { ["section"]=> string(49) "plagosen-me-arme-zjarri-3-persona-ne-kamez-105529" }