Plagosën me thikë 24-vjeçarin, arretohen tre autorët në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:49 25-06-2019 Plagosën me thikë 24-vjeçarin, arretohen tre autorët në Korçë Foto nga vendi i ngjarjes

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se kanë plagosur me thikë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Korçës, 24-vjeçarin Armando Trimi.

Bëhet fjalë për shtetasit A.K, M.J dhe I.A banues në Korcë. Mësohet se shtetasit e arrestuar figurojnë të dënuar më parë për vjedhje, armë dhe drogë.

Kujtojmë se Armando Trimi është qëlluar me thikë në lagjen 17 të qytetit të Korçës, për shkak të një konflikti të castit të nisur me personat e arrestuar. Aktualisht 24-vjeçari ndodhet nën spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025475025177002
array(1) { ["section"]=> string(67) "plagosen-me-thike-24-vjecarin-arretohen-tre-autoret-ne-korce-169720" }