Plagosen me thikë bab e bir në Fushë Krujë, nisen me urgjencë drejt spitalit të Traumës (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:17 09-08-2020 Plagosen me thikë bab e bir në Fushë Krujë, nisen me urgjencë drejt spitalit të Traumës (EMRAT) Ilustruese

Bab e bir janë plagosur me thijë në fshatin Larushk të Fushë Krujës.

Të plagosurit Shefqet Stafuka dhe Alban Stafuka janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Babai është punonjës i ujësjellësit, ndërsa djali ka pak kohë që është kthyer në Shqipëri nga Spanja.

Nuk dihen ende se si janë plagosur bab e bir, ndërkohë që policia po heton për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 09.08.2020, rreth orës 21:00, në fshatin Larushkë, Fushë Krujë, pas një konflikti të çastit janë plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasit Sh.S., 58 vjeç dhe A.S., babë e bir, të cilët janë dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099029541015625
array(1) { ["section"]=> string(99) "plagosen-me-thike-bab-e-bir-ne-fushe-kruje-nisen-me-urgjence-drejt-spitalit-te-traumes-emrat-216619" }