Plagoset 20 vjeçari italian në zonën e ish-Bllokut

Publikuar tek: aktualitet, më 18:10 17-04-2015 Plagoset 20 vjeçari italian në zonën e ish-Bllokut

Një shtetas italian është plagosur mëngjesin e sotëm në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Mësohet se i plagosuri është identifikuar si Elio Caiffa, 20 vjeç nga qyteti italian i Barit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se autori i ngjarjes ka qenë në gjendje të dehur në momentin që ka qëlluar shtetasin italian. Policia e Tiranës ka sekuestruar pamjet filmike të kamerave të disa prej lokaleve të zonës ku ka ndodhur ngjarja. Aktualisht është duke u punuar për të identifikuar personin që plagosi 20 vjeçarin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë ndodhi mes Alketës dhe Endrit. Këngëtari: Të pashë me tuta, kur bën dashuri mos... Moderatorja: Po flet përçart, s’e duroj dot
Si i shpëtojnë drejtësisë gjyqtarët milionerë »
Article Logic
Execution time: 0.013072967529297
array(1) { ["section"]=> string(55) "plagoset-20-vjecari-italian-ne-zonen-e-ish-bllokut-9049" }