Plagoset 32 vjeçari shqiptar në Athinë, përfundon në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 14:54 21-09-2020 Plagoset 32 vjeçari shqiptar në Athinë, përfundon në spital Ilustruese

Një 32 vjeçar shqiptar është plagosur në Athinë me armë zjarri.

I riu ka përfunduar në spitalin e Athinës dhe po merr ndihmë mjekësore.

Në dëshminë e tij ai ka thënë se nuk ishte i përfshirë në konflikt por është plagosur rastësisht teksa ka kaluar.

Sipas policisë, shqiptari është një person me rekorde kriminale.

  

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012492895126343
array(1) { ["section"]=> string(65) "plagoset-32-vjecari-shqiptar-ne-athine-perfundon-ne-spital-221124" }