Plagoset drejtuesi i mjetit, bashkëshortja dhe fëmija, familja udhëtonte nga Kosova në Shqipëri

Publikuar tek: aktualitet, më 15:57 01-05-2015 Plagoset drejtuesi i mjetit, bashkëshortja dhe fëmija, familja udhëtonte nga Kosova në Shqipëri

Një aksident me pasojë plagosjen e drejtuesit të mjetit, bashkëshortes së tij dhe fëmijës ka ndodhur në Kukës.

Mësohet se aksidenti ka ardhur si pasojë e shpejtësisë tej normave të lejuara me të cilën po udhëtonte drejtuesi i mjetit. Familja ishte nisur nga Kosova për në Shqipëri ndërkohë që raportohet se janë dërguar me urgjencë në spital.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alba Malltezi sulmon Artan Hoxhën për 21 janarin: Pas 2011-ës ke bërë çdo gjë përveç gazetarit
Artan Fuga: Politikanët i konsiderojnë azilantët si jashtëqitja e kombit »
Article Logic
Execution time: 0.011786937713623
array(1) { ["section"]=> string(99) "plagoset-drejtuesi-i-mjetit-bashkeshortja-dhe-femija-familja-udhetonte-nga-kosova-ne-shqiperi-10173" }