Plagoset me armë zjarri 27 vjeçari në qendër të Tiranës, ngjarja pas sherrit që nisi te "Sahati"

Publikuar tek: aktualitet, më 12:16 27-09-2015 Plagoset me armë zjarri 27 vjeçari në qendër të Tiranës, ngjarja pas sherrit që nisi te Foto ilustruese

Dy persona kanë nisur një konflikt pranë "Sahatit" në qendër të Tiranës ku si pasojë ka mbetur i plagosur me armë zjarri Martin.I., 27 vjeç.

Sherri më pas ka vijuar në zonën e “Ushtarit të Panjohur” ku ka mbetur edhe 27 vjeçari. Forca të shumta policie kanë rrethuar qendrën dhe ambulanca ka shkuar menjeherë në vendngjarje për të marrë të plagosurin. 27 vjeçari është dërguar në Spitalin e Traumës. Mësohet se i riu ka marrë plagë në këmbë dhe po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.  Policia tashmë ka identifikuar autorin, emrin e të cilit nuk e bën me dije dhe është vënë në ndjekje të tij.

Gjithashtu policia po  merr në pyetje dëshmitarët dhe po kontrollon kamerat e sigurisë në nënstacione për të zbardhur të plotë ngjarjen.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vetëvrasja majë shtyllës e autorit të krimit të dyfishtë, burime nga policia: S’e prisnim
Vetëvritet me litar një 38 vjeçar në Tiranë, flet babai: Shteti përgjegjës për vdekjen e djalit tim »
Article Logic
Execution time: 0.011597156524658
array(1) { ["section"]=> string(99) "plagoset-me-arme-zjarri-27-vjecari-ne-qender-te-tiranes-ngjarja-pas-sherrit-qe-nisi-te-sahati-21757" }