Plagoset me armë zjarri 30-vjeçari gjatë ndërrimit të viteve (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:39 01-01-2019 Plagoset me armë zjarri 30-vjeçari gjatë ndërrimit të viteve (Emri)

Një plagosje me armë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier.

Mësohet se 30-vjeçari Julian Serdani me banim në lagjen “Apollonia” të Fierit është plagosur në këmbë dhe dorë.

Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve ndërsa është e paqartë dinamika e ngjarjes.

Informacion paraprak nga policia:

Në datën 01.01.2019, rreth orës 05:40, në një lokal në lagjen "15 Tetori" Fier, ka ndodhur një konflikt ku dyshohet se me armë zjarri ka ngelur i dëmtuar lehtë në këmbë shtetasi J.S, 30 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtëna me armë në Sanxhak, festohet me kallashnikov
Mbyllja e lojërave të fatit, kompania e përfolur si e Olsi Ramës bën njoftimin e rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.011080026626587
array(1) { ["section"]=> string(72) "plagoset-me-arme-zjarri-30-vjecari-gjate-nderrimit-te-viteve-emri-147170" }