Plagoset me armë zjarri 30-vjeçari, policia për 15 minuta pranga autorit (NGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:00 07-02-2017 Plagoset me armë zjarri 30-vjeçari, policia për 15 minuta pranga autorit (NGJARJA)

Plagoset një shtetas pas një konflikti të çastit në Kavajë, identifikohet dhe kapet autori brenda 15 minutave.

Policia bën me dije se, më datë 07.02.2017, rreth orës 09:25, në rrugën "Andi Dervishi", ka ndodhur një konflikt, i cili ka sjellë palgosjenme armë zjarri, të shtetasit A. K., 30 vjeç, i cili është dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Specialistët e Komisaraitit të Kavajës kanë bërë të mundur identifikimin dhe kapje në flagrancë të autorit të kësaj vepre, shtetasin:- Eduart Kollcaku, 34 vjeç

Në cilësinë e provës materiale është sekuestrar:

- Një armë zjarri pistoletë, tip "TT", model 56

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngajrjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohet gjysmë ton drogë në Durrës, arrestohen 5 trafikantët (EMRAT)
Policia arreston 2 të rinjtë e shpallur në kërkim për vjedhje »
Article Logic
Execution time: 0.011257886886597
array(1) { ["section"]=> string(85) "plagoset-me-arme-zjarri-30-vjecari-policia-per-15-minuta-pranga-autorit-ngjarja-67962" }