Plagoset me thikë 17 vjeçari në Sukth, niset me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 15:53 22-09-2020 Plagoset me thikë 17 vjeçari në Sukth, niset me urgjencë në spital Ilustruese

Një 17 vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë në Sukth.

I riu është dërguar me urgjencë në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

I plagosur ka mbetur Elvis Zira. Autori i dyshuar i ngjarjes është M.I., dhe policia është vënë në ndjekje të tij.

"Më datë 22.09.2020, rreth orës 15:30, në Sukth, pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi E.Z.,17 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Autori i dyshuar i ngjarjes dyshohet se është shtetasi M.I., dhe shërbimet e Policisë janë  vënë në ndjekje  të tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes", thotë policia.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012844085693359
array(1) { ["section"]=> string(72) "plagoset-me-thike-17-vjecari-ne-sukth-niset-me-urgjence-ne-spital-221251" }