Plagoset me thikë në bark 20 vjeçari në kryeqytet

Publikuar tek: aktualitet, më 21:32 11-05-2015 Plagoset me thikë në bark 20 vjeçari në kryeqytet Foto ilustruese

Një 20 vjeçar është plagosur me thikë në bark mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pranë zonës së Unazës së Re në Tiranë, rreth orës 22:00, ndërsa mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale N.Sh., 20 vjeç.

20 vjeçari është transportuar drejt spitalit të traumës ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ende nuk dihen se kush janë autorët e plagosjes dhe shkaqet përse ka ndodhur ngjarja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacioni i hidrokarbureve, arrestohet një pronar, një tjetër shpallet në kërkim
S’lejohet ankorimi i tragetit në Vlorë, 160 pasagjerë nuk zbresin dot në tokë »
Article Logic
Execution time: 0.01203989982605
array(1) { ["section"]=> string(55) "plagoset-me-thike-ne-bark-20-vjecari-ne-kryeqytet-10911" }