Plagoset rëndë në aksident me makinë kryeministrja polake

Publikuar tek: bota, më 20:10 10-02-2017 Plagoset rëndë në aksident me makinë kryeministrja polake

Kryeministrja e Polonisë, Beata Szydło, është dërguar në spital pas një aksidenti me makinë, ka thënë një zëdhënës i qeverisë.

Aksidenti ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Krakovit. Kryeministrja Szydło, e cila vizitoi Shqipërinë në dhjetor të 2015-ës, është dërguar në spital me shembje dhe hematoma, raporton Newsbomb.al.

Sipas mediave polake aksidenti ka ndodhur pranë Aushvicit ku ka marrë plagë të rënda në këmbë edhe një prej truprojave të saj. /Newsbomb.al 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lyen duart me gjak fals dhe thërret në ndihmë të dashurin, ngjarja merr kthesë të papritur (Video)
250 mijë vende pune do zëvendësohen nga robotët në Britani »
Article Logic
Execution time: 0.011269092559814
array(1) { ["section"]=> string(63) "plagoset-rende-ne-aksident-me-makine-kryeministrja-polake-68373" }