Plagoset RËNDË në kokë 12-vjeçari në orën e fiskulturës, me urgjencë drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 13:10 28-03-2018 Plagoset RËNDË në kokë 12-vjeçari në orën e fiskulturës, me urgjencë drejt Tiranës Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Korçës.

Mësohet se një vajzë 12-vjeçari është plagosur rëndë në kokë pas një incidenti të ndodhur gjatë orës së fiksulturës. Ngjarja ka ndodhur në Maliq dhe e reja ka qenë duke luajtur me shokët dhe shoqet e klasës.

Sakaq, 12-vjeçarja është trasportuar me urgjencë drejt spitalit të Tiranës. Vijon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fyhet Kumbaro dhe braktis komisionin, shpërthen deputeti: Skandal, s’ka ndodhur në 27 vite kjo! Për mua s’është më ministre
14 vjet burg për shqiptarin në Amerikë, kush është ish polici famëkeq (EMRI-HISTORIA) »
Article Logic
Execution time: 0.0094430446624756
array(1) { ["section"]=> string(88) "plagoset-rende-ne-koke-12-vjecari-ne-oren-e-fiskultures-me-urgjence-drejt-tiranes-114813" }