Plagosi gruan me thikë në një hotel në Kavajë, zbardhet dëshmia e burrit: Shokët e saj më erdhën në dhomë dhe...(E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:33 28-01-2021 Plagosi gruan me thikë në një hotel në Kavajë, zbardhet dëshmia e burrit: Shokët e saj më erdhën në dhomë dhe...(E PLOTË)

Një shtetase italiane në Kavajë është plagosur thikë në dorë nga burri i saj shqiptar.

Ditën e sotme është zbardhur edhe dëshmia e burrit, i cili ka deklaruar në polici se ai është ankuar për zhurmën që po bënin në katin e parë, teksa bashkëshortja e tij po festonte ditëlindjen me miqtë. Bashkëshorti i saj ishte gjithashtu në të njëjtin hotel, por në dhomë tjetër dhe në masën e sigurisë "arrest shtëpie".

Ai ka thënë kanë qenë disa miq të bashkëshortes së tij, të cilët kanë shkuar në dhomën e tij dhe e kanë rrahur. Më pas ai ka marrë një thikë dhe e ka qëlluar bashkëshorten italiane në pjesën e parakrahut, por pa dëmtime serioze.

Sipas informacioneve për Newsbomb.al, hoteli ku ka ndodhur ngjarja është në pronësi të gruas italiane, që quhet Carlotta Dossena. Hoteli ndodhet në Rrogozhinë në fshatin Ballaj. 

hoteli.jpg

hoteli_2.jpg

hoteli_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Cirku i Shkodrës’ me 50 vjeçarin që kërkohet nga SHBA; E mbajnë në burg jashtë afateve, pasi lirohet Policia e riarreston, Gjykata e ‘çon në shtëpi’
I vodhi paratë pacientit që vdiq nga COVID, Gjykata merr vendimin për infermieren, Ronida Hysi »
Article Logic
Execution time: 0.011006832122803
array(1) { ["section"]=> string(122) "plagosi-gruan-me-thike-ne-nje-hotel-ne-kavaje-zbardhet-deshmia-e-burrit-shoket-e-saj-me-erdhen-ne-dhome-dhe-e-plote-236709" }