Plagosi me armë zjarri një 48 vjeçar, arrestohet i moshuari në Delvinë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:51 30-01-2020 Plagosi me armë zjarri një 48 vjeçar, arrestohet i moshuari në Delvinë foto ilustruese

Në 48 vjeçar është plagosur me armë zjarri nga një 73 vjeçar por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet me dije se K.N 73 vjeç ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të M.D 48 vjeç dhe i ka shkaktuar disa plagë.

Autori është arrestuar menjëherë nga policia pasi ka qëlluar me arme zjarri në drejtim të 48 vjeçarit.

48 vjeçari i plagosur i cili është banues në Mirditë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po zbardh shkaqet dhe rrethanat e konfliktit mes dy personave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008760929107666
array(1) { ["section"]=> string(76) "plagosi-me-arme-zjarri-nje-48-vjecar-arrestohet-i-moshuari-ne-delvine-193563" }