Plagosi me thikë 31-vjeçarin, policia arreston autorin

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 29-06-2015 Plagosi me thikë 31-vjeçarin, policia arreston autorin

Policia ka arrestuar  shtetasin Pandeli Lala, i cili ishte në kërkim prej datës 2 shkurt 2015. 38 vjeçari  Lala  akuzohet “për plagosje të rëndë. Lala akuzohet se ka plagosur rëndë me thikë pas një konflikti  fizik shtetasin Elton Dishani, 31 vjeç banues në Novoselë, në Vlorë. Policia ka bërë sot ndalimin e tij , pasi ishte në kërkim dhe ndaj tij ishte lëshuar masa e sigurisë “arrest me burg”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mallakastër/ Qëllohen me armë tre të rinj, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur
Bllokimi i tragetit, Haxhinasto shkarkon drejtorin e portit të Vlorës »
Article Logic
Execution time: 0.011098146438599
array(1) { ["section"]=> string(59) "plagosi-me-thike-31-vjecarin-policia-arreston-autorin-14853" }