Plagosi me thikë bashkëfshatarin, policia e Vlorës zbulon autorin dhe e arreston (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:42 02-05-2017 Plagosi me thikë bashkëfshatarin, policia e Vlorës zbulon autorin dhe e arreston (EMRI)

Një ditë pasi plagosi me thikë një person, policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë autorin përgjegjës.

Dhimitër Çelaj, 35 vjeç, banues në fshatin Kotë dyshohet se për motive të dobëta ka plagosur rëndë me mjet prerës (thikë) bashkëfshatarin e tij shtetasin D.M., 49 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fluksi në Qafë Thanë, për shkak të turistëve maqedonas
Flakë në ecje makina në Fier sot në mëngjes, policia në vendngjarje dhe zbulon shkakun paraprak »
Article Logic
Execution time: 0.010359048843384
array(1) { ["section"]=> string(90) "plagosi-me-thike-bashkefshatarin-policia-e-vlores-zbulon-autorin-dhe-e-arreston-emri-77136" }