Plagosi me thikë kreun e SOCIALISTËVE të Sukthit dhe nipin e tij, ARRESTOHET autori (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:14 31-12-2019 Plagosi me thikë kreun e SOCIALISTËVE të Sukthit dhe nipin e tij, ARRESTOHET autori (Emri) Kreu i Njësisë Administrative Sukth Rrapo Osmani

Arrestohet shtetasi Algert Meta, i cili pasditen e sotme plagosi me thikë kreun e Njësisë Administrative Sukth Rrapo Osmani dhe nipin e tij K.Osmani.

Policia bën me dije se, ka arrestuar pak më parë 36 vjeçarin Algert Meta, banues po në Sukth, pasi për motive ende të paqarta është konfliktuar në rrugë me Rrapo Osmanin dhe me nipin e tij K.Osmani, të cilët i ka lënë pas sherrit të plagosur. Më pas të tre personat kanë shkuar në shtëpinë e Osmanit ku janë konfliktuar fillimisht me fjalë e pastaj me thika.

Rrapo Osmani dhe nipi i tij janë dërguar menjëherë në spitalin e Durrësit, pas ngjarjes, dhe tashmë pas mjekimit janë jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « HUMBJET e MËDHA/ Kush janë personazhet që u ndanë nga jeta përgjatë 2019-ës
Arrestohet shqiptari me 4 kilogramë marijuanë, në kufi me Greqinë »
Article Logic
Execution time: 0.012715816497803
array(1) { ["section"]=> string(94) "plagosi-me-thike-kreun-e-socialisteve-te-sukthit-dhe-nipin-e-tij-arrestohet-autori-emri-190849" }