Plagosja e Noizyt, Cozman lirohet nga qelia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:26 15-09-2016 Plagosja e Noizyt, Cozman lirohet nga qelia

Reperi kosovar i përfshirë në konfliktin e para tri ditëve, Ylber Abdullahu, është liruar nga arresti.

Abdullahu, i njohur me nofkën Cozman, u arrestua të martën pas një përleshjeje të armatosur në të cilën mbeti i plagosur rivali i tij, reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku (Noizy).

Lajmin për lirimin e Cozman e konfirmoi për “Kallxo”, avokati i tij Asdren Hoxha.

“Klienti im është liruar rreth orës 15:00 dhe tani është në shtëpinë e tij. Tash për tash Cozman është në shtëpi ndërsa gjërat e tij janë të konfiskuara”, tha avokati Hoxha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029384851455688
array(1) { ["section"]=> string(48) "plagosja-e-noizyt-cozman-lirohet-nga-qelia-53026" }