Plagosja e qytetarit fierak që hyri të ndihmonte pronarin e këmbimit valutor, vjen reagimi i parë nga politika

Publikuar tek: aktualitet, më 17:00 02-03-2018 Plagosja e qytetarit fierak që hyri të ndihmonte pronarin e këmbimit valutor, vjen reagimi i parë nga politika

Plagosja e qytetarit fierak që hyri të ndihmonte pronarin e këmbimit valutor, vjen reagimi i parë nga politika.

Vjen reagimi i pare nga politika per te plagosurin ne Fier, Agur Vrenozi i cili u plagos pas perleshjes me grabitesit e pikes se kembimit valutor ne Fier.

Vrenozi hyri te shpetojte pronarin e pikes se kembimit qe po perleshej me grabitesit por u plagos me arme.

Petrit Vasili i LSI thote se ky qytetar eshte nje shembull i shkelqyer.

 

REAGIMI I PLOTE I PETRIT VASILIT:

Qytetari i nderuar i Fierit Agur Vrenozi vuri jeten e tij ne rrezik shume te madh per te ndalur kriminelet,qe po grabisnin nje bisnes.

Ky eshte nje shembull i shkelqyer i nje qytetari te thjeshte me zemer te madhe qe nuk kurseu asgje per te ndihmuar bashkeqytetaret e tij ne rrezik.

Shqiperia ka nevoje sot si kurre me pare per kete qytetari dhe per keto vlera te larta solidariteti qe jane te vetmet qe mund te na mbajne te bashkur

Me gjithe zemer Agur te uroj sherim te shpejte.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja që terrorizoi Fierin, reagon Ardi Veliu: “Forca e Ligjit” do të godasë ashpër…
Dalin pamjet: Momenti i grabitjes në Fier (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010128021240234
array(1) { ["section"]=> string(116) "plagosja-e-qytetarit-fierak-qe-hyri-te-ndihmonte-pronarin-e-kembimit-valutor-vjen-reagimi-i-pare-nga-politika-111998" }