Plagosja me armë te 'Komuna e Parisit' në Tiranë, Policia jep DETAJE

Publikuar tek: aktualitet, më 22:42 14-03-2019 Plagosja me armë te 'Komuna e Parisit' në Tiranë, Policia jep DETAJE Foto ilustruese

Policia ka dhënë detaje zyrtare nga plagosja me armë zjarri pak më parë në zonën e 'Komunës së Parisit' në Tiranë.

Sipas njoftimit, rreth orës 21:50, në zonën e Komunës së Parisit, është plagosur me armë zjarri (në këmbë), në rrethana ende të paqarta shtetasi E.K, 26 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve të saj.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 21:50, në zonën e Komunës së Parisit, është plagosur me armë zjarri (në këmbë), në rrethana ende të paqarta shtetasi E.K, 26 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064420700073242
array(1) { ["section"]=> string(72) "plagosja-me-arme-te-komuna-e-parisit-ne-tirane-policia-jep-detaje-156469" }