Plagosje me armë zjarri në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:26 19-01-2017 Plagosje me armë zjarri në Korçë

Një 38-vjeçar nga Korça ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bulgarec ku një person i paidentifikuar ka qëlluar me çifte në drejtim të banesës së 38-vjeçarit, i cili është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e auorit të ngjarjes.

Informacion paraprak nga Policia:

Më datë 19.01.2017, rreth orës 20.20, jemi njoftuar se në fshatin Bulgarec, një person ende i pa identifikuar ka qëlluar me armë gjahu në drejtim të banesës së shtetasit V.F, rreth 38 vjeç, ku për pasojë ky i fundit ka mbetur i plagosur.

Në vendngjarje, u dërguan menjëherë shërbimet e Policisë dhe u bë transportimi për në Spital i shtetasit V.F, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmeti shpallet Qendër e mbrojtur Historike
12 vjeçarja zhduket për 3 ditë, gjendet në hotel me studentin nga Durrësi dhe pranon se ka kryer marrëdhënie seksuale: E dashuroj »
Article Logic
Execution time: 0.011115789413452
array(1) { ["section"]=> string(38) "plagosje-me-arme-zjarri-ne-korce-66066" }