Plagosje me armë zjarri në Vlorë (DETAJET E PARA)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:19 15-05-2020 Plagosje me armë zjarri në Vlorë (DETAJET E PARA) Ilustruese

Plagosja me armë zjarri në Selenicë të Vlorës.

Policia bën me dije se rreth orës 11:45, në rrethana ende të paqarta shtetasi Jetnor Xhaferraj, rreth 50 vjeç, dyshohet se pranë banesës së tij është plagosur me armë zjarri në dorë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë veprimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092630386352539
array(1) { ["section"]=> string(54) "plagosje-me-arme-zjarri-ne-vlore-detajet-e-para-206473" }