Plagosje me armë zjarri në Vlorë, policia shpall në kërkim një person

Publikuar tek: aktualitet, më 20:34 26-02-2015 Plagosje me armë zjarri në Vlorë, policia shpall në kërkim një person

Një 17 vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.  Policia njofton se shtetasi A.I., 17 vjeç, është plagosur nga shtetasi E.B., pas një konflikti të çastit.

17 vjeçari është transportuar me shpejtësi drejt spitalit të Vlorës, ndërsa autori i dyshuar i krimit është shpallur në kërkim nga policia.

Nga hetimet e para dyshohet se ngajrja ka ndodhur pas një konflikti të çastit mes autorit dhe të dëmtuarit. Policia e Vlorës ka shoqëruar në ambientet e saj 7 persona që besohet se kanë dijeni për ngjarjen, ndërkohë është duke u punuar për kapjen e autorit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë/ Tentohet të grabitet për tretën herë argjendaria
Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen 5 persona »
Article Logic
Execution time: 0.011649131774902
array(1) { ["section"]=> string(73) "plagosje-me-arme-zjarri-ne-vlore-policia-shpall-ne-kerkim-nje-person-4528" }