Plagosje me armë zjarri në Vlorë, qëllohet me plumb në gjoks një person (EMRI-DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:04 11-06-2019 Plagosje me armë zjarri në Vlorë, qëllohet me plumb në gjoks një person (EMRI-DETAJE)

Një person është plagosur me armë zjarri pak çaste më parë në Vlorë

Mësohet se personi i plagosur është administratori i njësisë Kote, Argjil Gjoka. Ai ka marrë një plumb në gjoks dhe është dërguar në spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pet të njësisë Kote, rreth 45 minuta larg Vlorws. Dyshohet se konflikti ka ndodhur për çështje pronash. (Vijon...)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024876117706299
array(1) { ["section"]=> string(89) "plagosje-me-arme-zjarri-ne-vlore-qellohet-me-plumb-ne-gjoks-nje-person-emri-detaje-167801" }