Plagosje me thikë në Korçë, 35-vjeçari qëllohet nga dy persona

Publikuar tek: politike, më 17:35 01-02-2018 Plagosje me thikë në Korçë, 35-vjeçari qëllohet nga dy persona

Një 35-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë në qytetin e Korçës pas sherrit me dy persona.

Sipas policisë shtetasi me inicialet Z.M është konfliktuar me dy persona në lagjen 17 të Korçës. Ai ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me thikë dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Dy personat janë shoqëruar në polici, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012856006622314
array(1) { ["section"]=> string(68) "plagosje-me-thike-ne-korce-35-vjecari-qellohet-nga-dy-persona-108755" }