Degjeneron sherri, plagosje me thikë pranë Shtëpisë së Oficerëve në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:44 23-01-2021 Degjeneron sherri, plagosje me thikë pranë Shtëpisë së Oficerëve në Vlorë Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë, por që fatmirësisht pa pasoja në jetë ka ndodhur sot pranë Shtëpisë së Oficerëve në qytetin e Vlorës.

Një sherr mes dy personave ka përfunduar deri në përdorimin e thikave. Burime për mediat bëjnë me dije se një 42-vjeçar A.B., është plagosur lehtë me thikë në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 23.01.2021, rreth orës 19:25, në vendin e quajtur “Shtëpia e oficerëve”, Vlorë, në një lokal, pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi A. B., 42 vjeç, i cili është dëmtuar lehtë në këmbë, jashtë rrezikut për jetën. Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për kapjen e autorit, i cili menjëherë është larguar nga vendngjarja. Grupi hetimor  po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 30-vjetori i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Meta: Nderimet e mia më të larta! Toleranca fetare e kanë kthyer në shembull vendin tonë
E TRISHTË/ Ndahet nga jeta profesori i njohur i Ekonomikut Luigj Vaso »
Article Logic
Execution time: 0.012408971786499
array(1) { ["section"]=> string(61) "plagosje-me-thike-prane-shtepise-se-oficereve-ne-vlore-236133" }