Plane për të dielën? Mësoni më parë si pritet të jetë moti

Publikuar tek: aktualitet, më 08:19 24-03-2019 Plane për të dielën? Mësoni më parë si pritet të jetë moti Ilustruese

Sot moti do të mbetet i qëndrueshem me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në orët e mesditës.

 

Era do të jetë  me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi 8-12  m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me larësi vale 0,5 –1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore      3/21°C

Zonat e  ulëta        6/26°C

Zonat  bregdetare 10/25°C

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097057819366455
array(1) { ["section"]=> string(64) "plane-per-te-dielen-mesoni-me-pare-si-pritet-te-jete-moti-157651" }