Planifikuan sulme terroriste në Gjermani, arrestohen 2 persona

Publikuar tek: bota, më 12:21 09-02-2017 Planifikuan sulme terroriste në Gjermani, arrestohen 2 persona

Policia gjermane ka arrestuar 2 persona të cilët dyshohet se po planifikonin sulme terroriste.

Mediat gjermane bëjnë me dije se është arrestuar një shtetas algjerian dhe një Nigerian. Ende nuk dihet identiteti i personave, por arrestimi i tyre u bë në bazë të të dhënave të policisë se po planifikoheshin sulme.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010516881942749
array(1) { ["section"]=> string(67) "planifikuan-sulme-terroriste-ne-gjermani-arrestohen-2-persona-68196" }