Plas ahengu, Ilir Meta i'a merr valles (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:43 23-05-2015 Plas ahengu, Ilir Meta i'a merr valles (Foto)

Pavarësisht angazhimeve në kohë fushate kryetari i Kuvendit, Ilir Meta  ka gjetur momentin për t’ja marrë një valleje popullore. Meta i ka ndarë këto momente gëzimi me homologun e tij kroat Josip Leko, që edhe pse i huaj duket se i’a thotë melodive shqiptare.

Dhe për ta bërë më të hareshëm ahenguan dy politikanët janë shoqëruar edhe nga trupa e Ansambilit Popullor të Këgëve dhe Valleve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025653839111328
array(1) { ["section"]=> string(48) "plas-ahengu-ilir-meta-i-a-merr-valles-foto-11768" }