Plas arma në sherrin e dy personave në Berat, arrestohet njëri prej tyre

Publikuar tek: aktualitet, më 13:28 18-10-2019 Plas arma në sherrin e dy personave në Berat, arrestohet njëri prej tyre Foto ilustruese

Një konflikt ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Berat.

Mësohet se dy persona me inciale A.F dhe K.V janë zënë për motive të dobëta rreth orës01:30 në Bulevardin “Republika”.

Shtetasi K.V. ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe më pas është larguar nga vendi ngjarjes, por policia ka bërë të mundur arrestimin e tij.

Sakaq, grupi hetimor dhe shërbimet e policisë po punojnë për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075960159301758
array(1) { ["section"]=> string(78) "plas-arma-ne-sherrin-e-dy-personave-ne-berat-arrestohet-njeri-prej-tyre-182588" }