Plas e qeshura në Kuvend, Rama thumbon Berishën për BISEDËN EROTIKE: Kujdes të keqen se do të filmojnë edhe ty! (Shikoni reagimin e Grida Dumës)

Publikuar tek: politike, më 12:05 15-02-2018 Plas e qeshura në Kuvend, Rama thumbon Berishën për BISEDËN EROTIKE: Kujdes të keqen se do të filmojnë edhe ty! (Shikoni reagimin e Grida Dumës)

Momente pikante në Kuvendin e Shqipërisë. Deputetët ia kanë plasur së qeshurës kur kryeministri Edi Rama ka thumbuar ish-kryeministrin Sali Berisha për bisedën erotike të Ervin Salinajit me G.D.

Berisha u çua në këmbë t’i tregonte nga i-padi i tij kryeministrit Rama një foto të cilën e ngatërroi dhe tregoi një foto tjetër.

Sakaq salla shpërtheu në të qeshura ndërsa Rama iu kthye:

“O Sali, Sali kujdes se do të filmojnë edhe ty. Aman të keqen kujdes, se ti je i çuditshëm, nga s’futesh. Sali se ka kamera, do filmojnë edhe ty, mos na hap këto muhabete, po kujdes aman se na morët fytyrën edhe ne të tjerëve”.

Sakaq, kamera ka fiksuar edhe reagimin e Grida Dumës e cila buzëqeshte pas krahëve të Berishës.

Më poshtë fotot :

sal1.jpg

sa3.jpg

sal4.jpggr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011474132537842
array(1) { ["section"]=> string(146) "plas-e-qeshura-ne-kuvend-rama-thumbon-berishen-per-biseden-erotike-kujdes-te-keqen-se-do-te-filmojne-edhe-ty-shikoni-reagimin-e-grida-dumes-110333" }