Plas gallata në rrjetet sociale, policët me urban dhe biçikletë në protestë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:04 12-03-2015 Plas gallata në rrjetet sociale, policët me urban dhe biçikletë në protestë Policët që kanë marrë autobusin e unazës për të shkuar në protestë, në krye të detyrës

Sot autobusin nuk e kanë marrë vetëm protestuesit, por edhe policët, edhe pse për qëllime të kundërta: njëra palë për të protestuar, e tjetra për t'u kujdesur për incidentet e mundshme.

Në rrjetet sociale qarkullojnë edhe foto nga udhëtimi  i tyre në destinacion, në mbarëvajtjen e protestës. ‘’Jeta osh qef’’, e njohur për kapjen e momenteve të veçanta dhe momenteve humoristike, ka publikuar sot foton që ju shihni.

Policët kanë marrë autobusin e unazës, për të shkuar në bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’, pa armë me vete ama, sipas porosisë së drejtuesve të tyre. Eshtë kjo një koecidencë me protestuesit që përdorin po autobusët për t'u bashkuar në Tiranë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0262610912323
array(1) { ["section"]=> string(65) "plas-gallata-ne-rrjetet-sociale-policet-me-urban-ne-proteste-5682" }