Plas grushti në “Elbasan Arena”, drejtuesit e Korabit dhe Laçit përfshihen në sherr (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:42 28-01-2017

Ndeshja mes Korbati dhe Laçit nuk është mbyllur në fushën e blertë, pasi ajo ka vazhduar edhe në ambientet jashtë stadiumit “Elbasan Arena”, aty ku janë përleshur drejtuesit e dy ekipeve.

Ishte Laçi që fitoi në këtë ndeshje me rezultatin 1-0, por drejtuesit e Korabit kanë qenë pakënaqur.

Pjesëtarë të të dy klubeve kanë goditur njëri-tjetrin, si dhe kanë lëshuar ofendime dhe kërcënime. Vetëm pas ndërhyrjes së policisë është bërë e mundur qetësimi i situatës. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024724006652832
array(1) { ["section"]=> string(92) "plas-grushti-ne-elbasan-arena-drejtuesit-e-korabit-dhe-lacit-perfshihen-ne-sherr-video-66964" }