PLAS GRUSHTI në mes të rrugës në Durrës, një FEMËR tenton të ndajë 4 BURRA (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:26 15-08-2020 PLAS GRUSHTI në mes të rrugës në Durrës, një FEMËR tenton të ndajë 4 BURRA (VIDEO) Foto nga sherri ne Durres

Një sherr mes 4 personash ka ndodhur në mes të rrugës në qytetin e Durrësit, raporton newsbomb.

Në videon e siguruar nga newsbomb, shihet se 4 persona po bëjnë sherr në mes të rrugës, ndërsa e vetmja që mundohet t'i ndajë është një grua, që raportohet se është e afërmja e njërit prej burrave që ishin pjesë e sherrit.

Edhe qarkullimi në njërën anë të rrugës është bllokuar, për shkak se personat e përfshirë në sherr i kanë lënë makinat në mes të rrugës.

Sherri ka ndodhur për arsye banale, dhe shkaku ka qenë një parakalim i gabuar i njërit prej personave, që nuk është pritur mirë nga shoferi tjetër.

Pasi janë konfliktuar të gjithë personat e përfshirë në sherr janë larguar me makinat e tyre, pa u ndaluar nga policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007735013961792
array(1) { ["section"]=> string(86) "plas-grushti-ne-mes-te-rruges-ne-durres-nje-femer-tenton-te-ndaje-4-burra-video-217246" }